ENEA

19.09.2011

ENEA S.A. mecenasem Łazienek Królewskich w Warszawie

W dniu 19.09.2011 ENEA S.A. podpisała umowę o objęciu mecenatu nad Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.

Objęcie mecenatu nad Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie jest pierwszym etapem programu „Dumni z dziedzictwa”, którym ENEA S.A. chce wyrazić swoje głębokie zaangażowanie w dbałość o polską kulturę i jej miejsce w świadomości ludzi na całym świecie.

"Nasze dziedzictwo narodowe to nie przeszłość. To stały fundament naszego społeczeństwa, na którym opieramy się patrząc w nadchodzące czasy. Niech wszyscy poczują wielką radość płynącą ze świadomości, że byliśmy i będziemy, ponieważ dbamy o to, co dla nas fundamentalne" powiedział prezes Maciej Owczarek

ENEA S.A. to jeden z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Jako mecenas, włączy się aktywnie w działania mające na celu przywrócenie należytego blasku jednemu z najpiękniejszych zespołów parkowo – pałacowych w Europie. W ramach projektu ENEA S.A. zapewni wymianę instalacji elektrycznych w całym kompleksie Łazienek Królewskich oraz zaprojektuje i wykona efektowne oświetlenie zabytkowych budynków. Koncepcje techniczne, projekty i realizację prac związanych z oświetleniem zrealizuje wielokrotnie nagradzana za swój profesjonalizm spółka ENEOS należąca do Grupy kapitałowej ENEA.

Planowane działania, galerie realizacji i wydarzenia związane z programem można śledzić na stronie www.dumnizdziedzictwa.pl oraz za pomocą serwisów Facebook, Twitter oraz Blip. Zapraszamy!

***

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności