Muzeum Łazienki Królewskie

15.12.2011

Zakochaj się w Łazienkach Królewskich

Już w najbliższą sobotę, 17.12.2011 r., rusza konkurs fotograficzny „Zakochaj się w Łazienkach Królewskich”. 17 i 18 grudnia 2011 r. Łazienki Królewskie w Warszawie odwiedzi święty Mikołaj, który będzie rozdawał świąteczne pierniki i zachęcał do wzięcia udziału w konkursie dla zakochanych. Rozwiązanie 14 lutego 2012 r. na profilu „Dumni z dziedzictwa” w portalu Facebook. Nagrodą jest romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Belvedere, w Łazienkach Królewskich.

Konkurs przeznaczony jest dla zakochanych par, które między 17 grudnia br. a 13 lutego 2012 r. zrobią sobie wspólne zdjęcie na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie. Następnie zdjęcie należy zamieścić na portalu Facebook, na profilu „Dumni z dziedzictwa”. Fotografia pary, która otrzyma od użytkowników najwięcej znaczników „Lubię to” wygrywa. Głosować i zamieszczać zdjęcia można do 13 lutego 2012 r., do godz. 23:59. 14 lutego 2012 r., w Walentynki, uczestnicy dowiedzą się, która para wybierze się na romantyczną kolację do restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Zdjęcie na terenie Łazienek Królewskich można wykonać codziennie od świtu do zmierzchu. Fotografować można także w obiektach takich jak Stara Pomarańczarnia, Pałac Myślewicki czy Pałac na Wyspie. Liczy się kreatywność.

Pomysłodawcą i fundatorem konkursu jest ENEA S.A., która we wrześniu br. podpisała umowę o objęcie mecenatu nad Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Objęcie mecenatu było pierwszym etapem programu „Dumni z dziedzictwa”, którym ENEA S.A. chce wyrazić swoje głębokie zaangażowanie w dbałość o polską kulturę i jej miejsce w świadomości ludzi na całym świecie.

Regulamin konkursu „Zakochaj się w Łazienkach Królewskich” na
www.dumnizdziedzictwa.pl w zakładce Konkursy.

Więcej informacji o konkursach oraz mecenasie ENEA S.A. na:

www.dumnizdziedzictwa.pl i na profilu społecznościowym Facebook „Dumni z dziedzictwa”.

W ramach programu „Dumni z dziedzictwa” trwa także ogólnopolski konkurs skierowany do gimnazjalistów, którego tematem jest próba artystycznego wyrażenia odpowiedzi na pytanie „dlaczego powinniśmy być dumni z dziedzictwa narodowego?”.. Konkurs ma na celu pobudzenie młodych ludzi do refleksji na temat dziedzictwa narodowego oraz zaangażowanie ich w dbałość o polską kulturę. Patronem konkursu jest Dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Tadeusz Zielniewicz oraz Prezes Zarządu ENEA S.A., Maciej Owczarek.

W ramach mecenatu, w przeciągu najbliższych 3 lat, spółka zajmie się wymianą instalacji elektrycznych w całym kompleksie oraz efektownym oświetleniem zabytkowych budynków. Koncepcje techniczne, projekty i realizację prac związanych z oświetleniem wykona wielokrotnie nagradzana za swój profesjonalizm spółka ENEOS, należąca do Grupy kapitałowej ENEA.

***

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności