Muzeum Łazienki Królewskie

11.12.2012

Zimowy czas refleksji z obrazami Rafaela

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza do udziału w dwóch, ostatnich w tym roku spotkaniach z cyklu „Obrazy Czwartkowe”, towarzyszących wystawie „Bacciarelli i Inni. Królewska kolekcja obrazów Stanisława Augusta”. Zajęcia odbędą się w Pałacu na Wyspie, 13 i 20 grudnia o godz. 17:00 i 17:30.

„Obrazy Czwartkowe” to cykl twórczych spotkań, podczas których prezentowane są wybrane dzieła Marcello Bacciarellego, nadwornego malarza Stanisława Augusta oraz inne obrazy z królewskiej kolekcji. Wolontariusze Ośrodka Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie w każdy czwartek przedstawiają historię dotyczącą jednego z królewskich obrazów oraz zapraszają do udziału w działaniach animacyjnych wzbogacających wiedzę o kanonach malarskich i kontekście historycznym epoki.

Przedświąteczne spotkania poprowadzą: Alicja Glapińska oraz Aleksandra Kreskowa-Pawlak. Zimowy czas refleksji uświetnią dzieła Rafaela: włoska „Madonna z Dzieciątkiem” oraz „Kąpiel Dzieciątka”

Wstęp na „Obrazy Czwartkowe” jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Odbiór wejściówek w Kasie Muzeum.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności