Muzeum Łazienki Królewskie

11.12.2012

"Zmysłowce" - smaki XVIII wieku!

W niedzielę, 16 grudnia br. o godzinie 11.00 w Ermitażu, Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 5 lat do udziału w rodzinnych warsztatach „Zmysłowce”. Spotkanie poświęcone smakom potraw sprzed wieków jest kontynuacją zajęć, podczas których dzieci poznają świat za pomocą wyobraźni i zmysłów.

Celem „Zmysłowców” jest nauka poprzez zabawę. Podczas nadchodzących zajęć, najmłodsi poznają historię dań i potraw z XVIII wieku. Dowiedzą się, co goście króla jedli na śniadanie, jak niegdyś  nakrywano do stołu czy podawano dania. Wspólna zabawa w biesiadowanie pozwoli na poznanie polskich tradycji z czasów króla Stanisława Augusta.

Spotkanie poprowadzi:

  • Maria Stelmaszczyk - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od trzech lat prowadzi autorskie warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Z pasją uczestniczy w procesie rozbudzania wrażliwości, zachęca do oglądania rzeczywistości w sposób niekonwencjonalny opierając się w swoich warsztatach na systemie skojarzeń myślowych. We własnej twórczości zajmuje się malarstwem i grafiką, w tym unikatową techniką drzeworytu japońskiego.

Wstęp na warsztaty: 15 zł (rodzice – wstęp wolny).      
Rezerwacja miejsca drogą e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności