ENEA

18.12.2012

Blask Pałacu na Wyspie

Ruszył konkurs na najładniejsze zdjęcie iluminacji Pałacu na Wyspie, przygotowanej w ramach programu „Dumni z Dziedzictwa”. Do wygrania profesjonalny aparat fotograficzny oraz zestawy atrakcyjnych upominków. Konkurs trwa do 11 stycznia 2013 roku.

W konkursie mogą brać udział amatorzy – miłośnicy fotografii i profesjonaliści. Na zdjęcia Pałacu na Wyspie wieczorową porą (iluminacja włączana jest codziennie ok. godziny 16.00) czekamy do 7 stycznia 2013 roku. Technika wykonania zdjęcia jest dowolna. Prace wraz z danymi kontaktowymi autora należy nadsyłać na adres konkurs@v5group.pl. Zwycięzcę konkursu wyłoni jury, w którym zasiądą przedstawiciele programu „Dumni z Dziedzictwa” oraz Łazienek Królewskich. Jury oceniać będzie pomysłowość, kreatywność wykonania zdjęcia, sposób uwiecznienia obiektu oraz umiejętne wyeksponowanie jego piękna i zabytkowego charakteru, który nadaje nowa iluminacja.

Wybrane prace publikowane będą na oficjalnym fanpage programu na Facebooku: www.facebook.com/Dumni.Z.Dziedzictwa. Poza główną nagrodą organizatorzy przewidzieli 4 wyróżnienia. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają zestawy atrakcyjnych upominków od firmy ENEA S.A. Lista laureatów konkursu opublikowana zostanie 11 stycznia 2013 roku na oficjalnej stronie programu www.dumnizdziedzictwa.pl oraz na fanpage programu na Facebooku.

***

Iluminacja Pałacu na Wyspie jest kolejnym projektem zrealizowanym w ramach programu ENEA S.A. dla Łazienek Królewskich – „Dumni z Dziedzictwa”. We wrześniu 2011 r. ENEA S.A. podpisała umowę o objęcie mecenatu nad Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. W ramach mecenatu, spółka zajmuje się m.in.: wymianą instalacji elektrycznych w całym kompleksie oraz efektownym oświetleniem zabytkowych budynków. Koncepcje techniczne, projekty i realizację prac związanych z oświetleniem wykonuje wielokrotnie nagradzana za swój profesjonalizm spółka ENEOS, należąca do Grupy Kapitałowej ENEA. Dotychczas podświetlono: Pałac na Wyspie, Staw Belwederski, Pałac Myślewicki, Świątynię Diany. Ponadto wymieniono instalację energetyczną na poddaszu budynku Podchorążówki, zmodernizowano oświetlenie drugiego piętra Galerii Rzeźby w Starej Pomarańczarni oraz zbudowano sieć elektroenergetyczną wzdłuż Alei Chińskiej. ENEA S.A. z dumą wspiera Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – miejsce, w którym historia łączy się z dniem dzisiejszym. Miejsce wyjątkowe - unikat w skali kraju. Celem spółki jest przywrócenie Łazienkom Królewskim należytej świetności.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności