ENEA

03.01.2013

ZRÓB ZDJĘCIE PAŁACU NA WYSPIE I WYGRAJ CENNE NAGRODY!

W związku z rosnącym zainteresowaniem fotografów, internautów i gości Łazienek Królewskich, przedłużyliśmy termin nadsyłania zdjęć konkursowych. Na prace czekamy do 21 stycznia 2013 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody – profesjonalny aparat fotograficzny oraz zestawy atrakcyjnych upominków.

W konkursie mogą brać udział amatorzy – miłośnicy fotografii i profesjonaliści. Zdjęcia oświetlonego Pałacu na Wyspie (iluminacja włączana jest codziennie ok. godziny 16.00) należy przesłać wraz z danymi kontaktowymi autora do 21 stycznia 2013 roku na adres: konkurs@v5group.pl. Zwycięzcę konkursu wyłoni jury, w którym zasiądą przedstawiciele programu „Dumni z Dziedzictwa” oraz Łazienek Królewskich. Jury oceniać będzie pomysłowość, kreatywność wykonania zdjęcia oraz umiejętne wyeksponowanie jego piękna i zabytkowego charakteru, który nadaje nowa iluminacja Pałacu na Wyspie.

Wybrane prace opublikowane będą na oficjalnym fanpage programu na Facebooku: www.facebook.com/Dumni.Z.Dziedzictwa. Oprócz nagrody głównej (aparat fotograficzny marki Canon EOS 650 D) organizatorzy przewidzieli 4 wyróżnienia. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają zestawy atrakcyjnych upominków od firmy ENEA S.A. Lista laureatów konkursu opublikowana zostanie 25 stycznia 2013 roku na oficjalnej stronie programu www.dumnizdziedzictwa.pl oraz na fanpage programu na Facebooku.

Wybierając się wieczorem do Łazienek Królewskich, warto odwiedzić Pałac na Wyspie. Każdego dnia, w godzinach od 17:00 do 18:00 wstęp do obiektu jest bezpłatny.

***

Iluminacja Pałacu na Wyspie jest kolejnym projektem zrealizowanym w ramach programu ENEA S.A. dla Łazienek Królewskich – „Dumni z Dziedzictwa”. We wrześniu 2011 r. ENEA S.A. podpisała umowę o objęcie mecenatu nad Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. W ramach mecenatu, spółka zajmuje się m.in.: wymianą instalacji elektrycznych w całym kompleksie oraz efektownym oświetleniem zabytkowych budynków. Koncepcje techniczne, projekty i realizację prac związanych z oświetleniem wykonuje wielokrotnie nagradzana za swój profesjonalizm spółka ENEOS, należąca do Grupy Kapitałowej ENEA. Dotychczas podświetlono: Pałac na Wyspie, Staw Belwederski, Pałac Myślewicki, Świątynię Diany. Ponadto wymieniono instalację energetyczną na poddaszu budynku Podchorążówki, zmodernizowano oświetlenie drugiego piętra Galerii Rzeźby w Starej Pomarańczarni oraz zbudowano sieć elektroenergetyczną wzdłuż Alei Chińskiej. ENEA S.A. z dumą wspiera Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – miejsce, w którym historia łączy się z dniem dzisiejszym. Miejsce wyjątkowe - unikat w skali kraju. Celem spółki jest przywrócenie Łazienkom Królewskim należytej świetności.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności