Muzeum Łazienki Królewskie

03.01.2013

"Pamiętniki" - wspomnienia Stanisława Augusta

Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 5 lat do udziału w rodzinnych warsztatach inspirowanych pamiętnikami króla Stanisława Augusta.

„Pamiętniki” odbywają się o godz. 11.00 w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie w pierwszą oraz trzecią niedzielę miesiąca od stycznia do kwietnia 2013 roku.

Podczas najbliższego spotkania, 7 stycznia 2013 r. najmłodsi poznają magiczną historię Pałacu na Wyspie i sprawdzą, czy ich własne historie zmieszczą się na królewskim kamieniu.

Warsztat poprowadzi Tomasz Sosnowski – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od kilku lat prowadzi warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży. W swoich działaniach wykorzystuje techniki animacyjne, stawia na pobudzanie wyobraźni w sposób niestandardowy. Na co dzień zajmuje się malarstwem.

Kolejne „Pamiętniki” odbędą się  21 stycznia 2013 r. - zajęcia poświęcone będą nieznanym dotąd wspomnieniom króla Stanisława Augusta. Nauka poprzez zabawę polegać będzie na stworzeniu przez dzieci pamiętników własnych rodzin.

Zajęcia poprowadzi Maria Stelmaszczyk -  absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od trzech lat prowadzi autorskie warsztaty edukacyjno- artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Z pasją uczestniczy w procesie rozbudzania wrażliwości, zachęca do oglądania rzeczywistości w sposób niekonwencjonalny opierając się w swoich warsztatach na systemie skojarzeń myślowych. We własnej twórczości zajmuje się malarstwem i grafiką, w tym unikatową techniką drzeworytu japońskiego.

Bilety w cenie 15 zł (opiekunowie – gratis).              
Karnety obejmujące 8 spotkań w cenie 100 zł.

Obowiązuje rezerwacja: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności