Muzeum Łazienki Królewskie

14.01.2013

Krzysztof Tyniec i Dorota Nowakowska odmienią serca!

„Odmień mi serce” to tytuł tomiku wierszy poetów irlandzkich, który w najbliższą niedzielę 20 stycznia b.r., o godz. 12.00, w klasycystycznej scenerii rzeźb w Starej Pomarańczarni przeczytają: Krzysztof Tyniec oraz Dorota Nowakowska. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Salony Poezji K40”. Wstęp bezpłatny.

Uczestnikom styczniowych „Salonów Poezji K40” towarzyszy poezja Wysp Brytyjskich. Znakomici aktorzy współpracujący na co dzień z Teatrem Ateneum w Warszawie, zabierają
w pełną ekspresyjnych doznań podróż wszystkich miłośników literatury pięknej. Cykl, cieszący się ogromnym zainteresowaniem gości Muzeum Łazienki Królewskie, na stałe wpisał się w coniedzielny kalendarz wydarzeń kulturalnych.

Styczniowe spotkania uświetnia irlandzka muzyka na żywo w wykonaniu: Seana Palmera
i Davida Killorana (śpiew i gitara). Cykl organizowany jest przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie i Stowarzyszenie K40. Autorem scenariusza każdego ze spotkań jest Ewa Telega – polska aktorka filmowa i teatralna, Prezes Stowarzyszenia K40.

W tym miesiącu „Salony Poezji K40” gościły: Agnieszkę Wosińską, Jacka Rozenka, Wojciecha Wysockiego. W kolejnym tygodniu zaplanowano spotkanie z Wojciechem Malajkatem.

Wstęp na „Salony Poezji” jest bezpłatny. Obowiązują wejściówki dostępne w Kasie Muzeum w dniu każdego spotkania, od godz. 9.00.V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności