Muzeum Łazienki Królewskie

31.01.2013

BACCIARELLI DLA NAJMŁODSZYCH!

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w kolejnych, rodzinnych warsztatach z cyklu „Bacciarelli i…”. Pełne kreatywnej zabawy spotkania odbędą się w niedziele,  10 i 24 lutego o godz. 11:00 w Pałacu na Wyspie.

Podczas warsztatów „Bacciarelli i…”, najmłodsi poznają królewską kolekcję malarstwa poprzez zajęcia kreatywne i animacyjne, prowadzone przez edukatorów Ośrodka Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Opiekunowie w ramach biletu dla dziecka mogą uczestniczyć w warsztatach lub w bezpłatnych oprowadzaniach po Pałacu na Wyspie.

„Bacciarelli i nokturny” to tytuł warsztatu, który odbędzie się w niedzielę, 10 lutego. Podczas zajęć, dzieci wcielą się w XVIII-wiecznych lunatyków studiujących nocne pejzaże, a także stworzą własne, niezwykłe, trójwymiarowe nokturny.

„Bacciarelli i królewskie portrety” odbędą się 24 lutego. Uczestnicy przyjrzą się portretom królewskiej kolekcji. Rozbudzając swoje manualne zdolności, spróbują stworzyć własne dzieła sztuki, które zamienią ich w postaci z XVIII wieku.

Warsztaty poprowadzi: Izabela Kamińska

Wstęp: 15 zł / dziecko (dla rodziców i opiekunów – bezpłatna wejściówka na oprowadzanie po Pałacu na Wyspie od godz.: 11:15).            
Obowiązuje rezerwacja: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności