Muzeum Łazienki Królewskie

13.02.2013

Pałac Myślewicki dla najmłodszych!

Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 5 lat do udziału w rodzinnych warsztatach inspirowanych pamiętnikami króla Stanisława Augusta. W ramach najbliższego spotkania 17 lutego 2013 r. pt.: Wszyscy Moi Bliscy odbędzie się wycieczka do Pałacu Myślewickiego – siedziby królewskiego bratanka.

Podczas warsztatów, dzieci dowiedzą się również jak nazywa się bliskich w rodzinie, a także stworzą własne, miniaturowe drzewa genealogiczne.

„Pamiętniki” to cykl rodzinnych warsztatów dla dzieci odbywający się od stycznia do kwietnia b.r. w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Zajęcia składają się z dwóch części: opowiadania z elementami dramy, wprowadzającego w tematykę danego spotkania, oraz warsztatu, na którym z pomocą rodziców lub opiekunów, dzieci wykonują własne, małe dzieła sztuki. Poprzez zabawę uczą się kreatywnego myślenia i rozwijają wyobraźnię.

Na spotkanie pt. Wszyscy Moi Bliscyzapraszamy 17 lutego 2013 roku o godzinie 11:00 do Pałacu na Wyspie. Warsztat poprowadzi Maria Stelmaszyk - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od trzech lat prowadzi autorskie warsztaty edukacyjno- artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Z pasją uczestniczy w procesie rozbudzania wrażliwości, zachęca do oglądania rzeczywistości w sposób niekonwencjonalny opierając się w swoich warsztatach na systemie skojarzeń myślowych. We własnej twórczości zajmuje się malarstwem i grafiką, w tym unikatową techniką drzeworytu japońskiego.

Bilety w cenie 15 zł (opiekunowie – gratis).          
Karnety obejmujące 4 spotkania w cenie 50 zł.  

Obowiązuje rezerwacja: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności