Muzeum Łazienki Królewskie

13.03.2013

Niezwykła podróż do świata teatru!

Podczas najbliższego spotkania z cyklu „Pamiętniki”, najmłodsi  wezmą udział w kreatywnych warsztatach pt.: „Zabawmy się w teatr”. Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 5 lat w najbliższą niedzielę, 17 marca o godz. 11:00  do Starej Pomarańczarni.

Bohaterami niedzielnego spotkania będą wesołe pacynki, które przedstawią fascynującą, historię Teatru Stanisławowskiego. Ich opowieść wzbogacą multimedialne wspomnienia z dworskiego teatru.   

Spotkanie poprowadzi  Maria Stelmaszczyk - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od trzech lat prowadzi autorskie warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Z pasją uczestniczy w procesie rozbudzania wrażliwości, zachęca do oglądania rzeczywistości w sposób niekonwencjonalny opierając się w swoich warsztatach na systemie skojarzeń myślowych. We własnej twórczości zajmuje się malarstwem i grafiką, w tym unikatową techniką drzeworytu japońskiego. Podczas niedzielnego spotkania, snując rodzinne opowieści, będzie tworzyć wspólnie z uczestnikami ich własne pamiętniki.

„Pamiętniki” to cykl rodzinnych warsztatów dla dzieci odbywający się od stycznia do kwietnia b.r. w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Zajęcia składają się z dwóch części: opowiadania z elementami dramy, wprowadzającego w tematykę danego spotkania, oraz warsztatu, na którym z pomocą rodziców lub opiekunów, dzieci wykonują własne, małe dzieła sztuki. Poprzez zabawę uczą się kreatywnego myślenia i rozwijają wyobraźnię.

Bilety w cenie 15 zł (opiekunowie – gratis).                          
Obowiązuje rezerwacja: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności