Muzeum Łazienki Królewskie

08.04.2013

Wiosenny Etap Konkursu

Wraz z nadejściem wiosny, zapraszamy do udziału w drugim etapie całorocznego konkursu fotograficznego „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas pokonkursowej wystawy w Galerii Plenerowej na początku przyszłego roku. Ponadto laureaci wezmą udział w warsztatach fotograficznych pod okiem Mistrza – Czesława Czaplińskiego. Konkurs trwa do 15 listopada b.r.

Już ponad 80 fotografii zostało zakwalifikowanych do konkursu od czasu jego inauguracji 4 lutego 2013 roku. Zimowy pejzaż zabytkowego Ogrodu, pełnego tajemniczości i magii można podziwiać w galerii prac konkursowych na stronie www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs.

Celem konkursu jest propagowanie sztuki fotografowania poprzez odkrywanie wyjątkowych miejsc, podkreślających niepowtarzalny charakter Łazienek Królewskich. Do udziału zapraszamy zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się na stronie www.lazienki-krolewskie.pl w zakładce „Konkurs”, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz opublikować swoje prace.

Zwycięzców wyłoni Jury, w składzie:           

  • Tadeusz Zielniewicz - dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie;
  • Czesław Czapliński - artysta fotograf, dziennikarz, autor filmów dokumentalnych;
  • Franciszek Maśluszczak - artysta malarz, rysownik, grafik;
  • Paweł Pierściński - artysta fotograf, autor ponad 200 wystaw o tematyce krajobrazu;
  • Andrzej Strumiłło - artysta malarz, grafik, rzeźbiarz, fotograf, poeta, pisarz, scenograf.

Zalogowani uczestnicy mogą głosować na zdjęcia innych osób biorących udział w konkursie.
Na bieżąco prezentowane są rankingi najlepiej ocenianych zdjęć. Nagrodzone zdjęcia zostaną zaprezentowane w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Laureaci wezmą również udział w warsztatach prowadzonych pod okiem wybitnego fotografa - Czesława Czaplińskiego, a także otrzymają albumy fotografa – „Łazienki Królewskie w Warszawie – Cztery Pory Roku”.

Szczegółowy regulamin znajduje się w module konkursowym na stronie: www.lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności