Muzeum Łazienki Królewskie

09.04.2013

Bacciarelli i...

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w dwóch ostatnich tego sezonu rodzinnych warsztatach z cyklu „Bacciarelli i…”. Pełne kreatywnej zabawy spotkania odbędą się w niedziele,  14 i 28 kwietnia o godz. 11:00 w Pałacu na Wyspie.

Podczas warsztatów „Bacciarelli i…”, najmłodsi poznają królewską kolekcję malarstwa poprzez zajęcia kreatywne i animacyjne, prowadzone przez edukatorów Ośrodka Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Opiekunowie w ramach biletu dla dziecka mogą uczestniczyć w warsztatach lub w bezpłatnych oprowadzaniach po Pałacu na Wyspie.

„BACCIARELLI I OPOWIEŚĆ FAUNA” to tytuł warsztatu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 lutego. Podczas zajęć, Faun z Galerii Obrazów zabierze dzieci w niezwykłą podróż po świecie mitologii, podczas której najmłodsi stworzą własne, fantastyczne stwory. Warsztat poprowadzi Maria Stelmaszyk.

„BACCIARELLI I ŻYCIE CODZIENNE” odbędą się 28 lutego. Przyglądając się malarstwu rodzajowemu z epoki oświecenia, uczestnicy spojrzą na codzienność z innej perspektywy i artystycznie przedstawią uroki dnia codziennego. Warsztat poprowadzi: Ewa Szałwińska.

Wstęp: 15 zł / dziecko (dla rodziców i opiekunów – bezpłatna wejściówka na oprowadzanie po Pałacu na Wyspie od godz.: 11:15) .            
Obowiązuje rezerwacja: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności