Tooway

15.04.2013

Internet satelitarny bez limitów

Gospodarstwa domowe i firmy znajdujące się w słabo zurbanizowanych regionach, z ograniczonymi połączeniami światłowodowymi lub radiowymi, mogły dotychczas mieć duże kłopoty ze stałym, szerokopasmowym dostępem do Internetu. Tam gdzie nie dociera sygnał UMTS, 3G czy LTE (lub nie działa on zgodnie z oczekiwaniami) rozwiązanie jest tylko jedno – połączenie satelitarne. Od teraz dostępne również w Polsce w wersji nielimitowanej.

Przełomowa usługa Internetu satelitarnego wykorzystuje niezawodne technologie i świetnie się sprawdza w miejscach gdzie wszystkie inne możliwości odbioru Internetu zawodzą lub nie spełniają współczesnych, bardzo wysokich oczekiwań. Nie ma już żadnego znaczenia, czy osoba potrzebująca szerokopasmowego dostępu do światowej sieci mieszka w wielkim mieście, małym miasteczku, górach czy lesie. Taką usługę zapewnia Tooway firmy Eutelsat czyli dwukierunkowa usługa satelitarna, dzięki której w prosty sposób można uzyskać dostęp do Internetu. Co dokładnie oznacza dwukierunkowość? Odbiór, jak i przesył danych odbywa się za pośrednictwem satelity. W związku z tym nie ma potrzeby instalowania linii telefonicznej.

„Internet stał się powszechnym narzędziem komunikacji i łączności, jednak nawet teraz są miejsca gdzie z jego dostępnością nadal jest ciężko” - mówi Robert Węgrzyn, prezes firmy AVC Polska (oficjalny dystrybutor marki Tooway). „Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów dajemy możliwość korzystania ze stacjonarnego, prywatnego łącza z satelitą dla każdego i w każdym miejscu”

Od niedawna zmieniła się oferta AVC – z korzyścią dla abonentów. Tylko AVC Polska proponuje pięć różnych pakietów promocyjnych w cenie aktywacji jednorazowej na start za 99 zł. Pakiet Lider umożliwia surfowanie po Internecie bez jakichkolwiek limitów. To nowość i duża zmiana na polskim rynku. Trzeba się jednak śpieszyć - promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Więcej szczegółów na stronie http://www.avctrade.com.pl/promocje.htm

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności