Tooway

04.06.2013

Satelitarny biznes

Wciąż bardzo wiele firm posiada swoje siedziby lub oddziały w regionach, gdzie korzystanie z zasobów cyberprzestrzeni jest utrudnione. Teraz mogą rozwinąć swoje skrzydła dzięki usłudze Tooway firmy Eutelsat, umożliwiającej dostęp do szerokopasmowego Internetu przez satelitę, również ze stałym publicznym adresem IP.

Dostęp do szerokopasmowego Internetu jest dzisiaj prostszy niż kiedykolwiek. Każda firma, bez żadnych ograniczeń, może cieszyć się szybkim połączeniem bez względu na miejsce swojego położenia. AVC Polska (oficjalny dystrybutor marki Tooway) proponuje swoim biznesowym klientom pakiety ze stałym, publicznym adresem IP lub dynamicznym oraz możliwością tzw. backup’u. „Internet satelitarny to stabilne, stacjonarne rozwiązanie, które dedykujemy również jako łącze zapasowe (z ang. backup), dla każdego łącza dostępowego, które zapewni sprawną pracę w  firmie” – mówi Robert Węgrzyn, prezes firmy AVC Polska, po czym dodaje: „W ofercie pakietów biznesowych oferujemy prędkość gwarantowaną i opcje QoS dla usług VOIP. Dwukierunkowe rozwiązania satelitarne Tooway gwarantują najwyższą jakość połączenia, bez względu na okoliczności”. To wszystko w niewątpliwie atrakcyjnych, stałych abonamentach, które zaczynają się już od 210 zł netto, czyniąc ofertę konkurencyjną na dzisiejszym rynku usług internetowych. Warto również wspomnieć o ekologii - łączność satelitarna jest bardzo energooszczędna i dlatego jest usługą przyjazną środowisku. W przypadku  braku prądu najprostsze modele UPS są w stanie utrzymać łącze Tooway przez co najmniej 90 min.

Avc Polska oferuje pakiety o różnej prędkości przesyłania danych. W zależność od potrzeb, użytkownicy mogą skorzystać z łączy asymetrycznych (wyższa prędkość ściągania danych) jak i symetrycznych (prędkości ściągania i wysyłania danych są sobie równe). Warto też wspomnieć, że Tooway jest niezawodny w przypadku złych warunków atmosferycznych, a firmy korzystające z tej usługi zyskują stałą kontrolę prędkości łącza prosto z panelu użytkownika oraz mogą swobodnie korzystać z ftp, pulpitu zdalnego czy monitoringu.

Pełen cennik dostępny jest na oficjalnej stronie dystrybutora Tooway. Więcej szczegółów można dowiedzieć się na stronie www.avctrade.com.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności