Tooway

21.08.2013

Internet satelitarny bliżej ludzi

Do końca wakacji AVC Polska przeprowadzi na terenie całego kraju serię pokazów usługi Tooway™ firmy Eutelsat, satelitarnego dostępu do szerokopasmowego Internetu. Zainteresowani będą mogli ją przetestować. Oferta jest głównie skierowana do osób mieszkających w regionach o utrudnionym dostępie do wirtualnej przestrzeni oraz użytkowników sezonowych (np. letnich ośrodków wypoczynkowych, kempingów).

AVC Polska zależy na rozpowszechnieniu technologii satelitarnej szczególnie w miejscach słabiej zurbanizowanych, gdzie dostęp do Internetu jest utrudniony. W drugiej połowie lipca firmowe stoisko pojawiło się przed Urzędem Gminy Prażmów w woj. mazowieckim, gdzie mieszkańcy mogli zaznajomić się z ofertą, uzyskać fachową wiedzę od ekspertów oraz bezpłatnie przetestować usługę. Kolejnym przystankiem była gmina Nadarzyn (również woj. mazowieckie), stoisko zostało zainstalowane przed Nadarzyńskim Ośrodkiem Kultury. Do końca wakacji każdy zainteresowany może sprawdzić na własną rękę, jak działa satelitarny Internet, w poniższych punktach na terenie całego kraju:

  • INFORMATRONIK; ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 w Poznaniu
  • CENTRUM SERWISOWE ZASPA; ul. Dywizjonu 303 nr 21 w Gdańsku- Zaspa
  • LT KOMPUTERY; ul. Grodzieńska 36 w Sokółce
  • SATSERWIS; ul. Dworcowa 13 w Gnieźnie
  • PHU KROS; ul. Żebrowskiego 20 w Koszalinie
  • F.H.U. MULTIMEDIA; Plac Narutowicza 12 w Bełchatowie
  • NAWIKOM; ul. Inflacka 65 w Łodzi
  • SIEDZIBA AVC Polska; ul. Żwirowa 18 w Wilczej Górze koło Piaseczna
  • CARDSPLITTER; ul. ul.Senatorska 25 w Legnicy

Lista nie jest zamknięta, osoby zainteresowane sprowadzeniem stoiska do własnej miejscowości mają możliwość wysłania takiego zapytania bezpośrednio do AVC Polska przez stronę internetową (http://www.avctrade.com.pl/) lub fanpage na portalu facebook (https://www.facebook.com/AVC.Poland).

Oferta usług Tooway™ firmy Eutelsat zapewnia stały dostęp do Internetu z szybkością do 20 Mb/s w przypadku pobierania danych oraz 6 Mb/s w przypadku wysyłania danych, bez potrzeby korzystania z dodatkowej linii telefonicznej. Jest idealnym rozwiązaniem w miejscach z utrudnionym dostępem do Internetu, gdzie inne technologie zawodzą (np. w lesie, górach, mniejszych miejscowościach, na peryferiach dużych miast). Zapewnia niezawodne łącze wraz z zapasowym, oraz  stałą kontrolę nad prędkością z poziomu panelu użytkownika. W skład zestawu niezbędnego do używania usługi wchodzi niewielka antena satelitarna oraz modem lub ruter Wi-Fi, za pomocą którego podłączane są komputery. Ponadto zapewnia użytkownikom możliwość korzystania z usług triple-play, czyli VoIP oraz kompatybilność z usługami telewizji satelitarnej. 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności