Muzeum Łazienki Królewskie

27.11.2013

Konkurs Fotograficzny - Bezpłatny Listopad

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udziału
w konkursie organizowanym na portalu facebook.com. Wystarczy odwiedzić w najbliższych dniach dowolny obiekt muzeum, wykonać zdjęcie i wysłać je na fanpage Muzeum Łazienki Królewskie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Jest to również ostatnia szansa na bezpłatne zwiedzanie wnętrz Łazienek Królewskich w ramach kończącej się właśnie akcji „Bezpłatny Listopad”.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników Łazienek Królewskich. Aby wziąć w nim udział, należy wykonać fotografie ulubionego wnętrza muzeum. Tylko do końca listopada nie obowiązują bilety wstępu do obiektów Łazienek Królewskich. Należy również posiadać konto na portalu facebook.com oraz wysłać wiadomość z załączoną fotografią na profil:

https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Aby wysłać wiadomość należy „polubić” profil Muzeum Łazienki Królewskie. Fotografie można wysyłać do 3 grudnia. Również tego dnia zostanie utworzony album z pracami konkursowymi. Głosowanie będzie się odbywać przez kolejny tydzień (do 9 grudnia) i może w nim wziąć udział każdy, kto posiada konto na portalu facebook.com. Zwycięzcą zostanie osoba, której fotografia zdobędzie do tego czasu najwięcej „polubień”. Ogłoszenie laureata konkursu odbędzie się 10 grudnia.

Nagrody zostaną przyznane dla autorów trzech najbardziej „lubianych” fotografii:

  1. Familijna gra planszowa „Łazienki Królewskie”
     http://www.lazienki-krolewskie.pl/edu,id,473,cat,7.html
  2. Wydawnictwa „Przewodnik po Pałacu na Wyspie” oraz  „Przemiany w grafice” http://www.lazienki-krolewskie.pl/edu,id,452,cat,7.html
Płyta z nagraniami „Usłysz Łazienki”
http://www.lazienki-krolewskie.pl/USLYSZ-LAZIENKI---pocztowki-dzwiekowe.html

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności