Muzeum Łazienki Królewskie

11.12.2013

Ale Prezent!

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na bożonarodzeniowe warsztaty rodzinne, będące doskonałą okazją do wykonania świątecznych dekoracji i przygotowania wyjątkowych prezentów dla bliskich.

W niedzielę 15 grudnia 2013 r. o godz. 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się świąteczne zajęcia plastyczne dla dzieci. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wykonać oryginalne karty bożonarodzeniowe i zrobią małą wytwórnię papierów pakowych na prezenty. Dzieci stworzą również własne, niepowtarzalne aranżacje, ozdabiając papiery unikatowymi elementami dekoracyjnymi inspirowanymi królewską kolekcją. Warsztaty odbędą się w kameralnej atmosferze, w otoczeniu świątecznych smaków, zapachów i dźwięków.

Miejsce spotkania: przed Pałacem na Wyspie

Bilet: 15 zł dziecko / rodzice wstęp wolny

Rezerwacje: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

Warsztaty poprowadzi:

Anna Bieniak - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (Wydział Malarstwo ze specjalizacją Ceramika) i Studium Pedagogicznego. Ukończyła również roczny kurs dla animatorów kultury w Laboratorium Edukacji Twórczej Zamku Ujazdowskiego. Od 2008 r. prowadzi warsztaty z zakresu ceramiki i plastyki, od 2012 r. współpracuje z Klubem Mam na Bemowie. Interesuje się pedagogiką Marii Montessori.

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności