Muzeum Łazienki Królewskie

20.12.2013

„Usłysz Łazienki” Przy Wigilijnym Stole

Muzeum Łazienki Królewskie, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, postanowiło zrobić niespodziankę swoim fanom na portalu facebook.com. Każdy, kto polubi fanpage, będzie mógł  bezpłatnie pobrać płytę „Usłysz Łazienki” w formacie mp3, autorstwa Marcina Dymitera.

„Usłysz Łazienki” to niezwykła płyta, dzięki której można poczuć się jak w Królewskich Ogrodach, bez wychodzenia z domu. 21 „utworów” wypełnionych jest brzmieniami terenowymi z Łazienek Królewskich (ang. field recording), skoncentrowanymi na dźwiękach otoczenia badanej przestrzeni. Zapraszają one odbiorcę do aktywnego słuchania, do przestrojenia „ucha” i odkrywania własnej wrażliwości. Na płycie można usłyszeć parkową faunę, fontanny, hejnał wydobywający się z Podchorążówki czy nawet turystów. Te niezwykłe nagrania  będzie można pobrać już od najbliższego poniedziałku 23 grudnia z fanpage Muzeum Łazienki Królewskie pod adresem:

www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Aby pobrać płytę, wystarczy polubić fanpage i kliknąć na ikonę z okładką płyty „Usłysz Łazienki” umieszczoną poniżej zdjęcia w tle. Nagrania będą dostępne dla wszystkich fanów do początku przyszłego roku.

Realizacja nagrania, edycja  i mastering: Marcin Dymiter, www.emiter.org; Projekt graficzny: Zofia Dziubińska; Fotografie wykorzystane na okładce: Tomasz Sosnowski.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności