Muzeum Łazienki Królewskie

08.01.2014

Wyspa Bajek - Rodzinne Bajanie W Łazienkach Królewskich

Lubicie opowiadać bajki? Wasze dzieci wciąż wymyślają niezwykłe historie? Chcielibyście uwiecznić te wyjątkowe opowieści? Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów rodzinnych „Wyspa bajek” skierowany do dzieci i ich opiekunów. Na uczestników czekają niezwykłe zajęcia edukacyjne, które będą inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych bajek.

12 stycznia 2014 r., o godz. 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się warsztaty rodzinne „Magiczne źródło”. Będą to pierwsze zajęcia z cyklu „Wyspa bajek”, organizowanego przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Podczas warsztatów, dzieci wraz z opiekunami wyruszą na wyprawę w głąb ciemnej groty, by odnaleźć w niej niezwykłe źródło. W czasie ekspedycji do serca jaskini, uczestnicy warsztatów spotkają wiele strasznych stworzeń, a nawet duchów. Minifotoreportaż, który powstanie podczas spotkania, stanie się pretekstem do opowieści o wrażeniach z tej jedynej w swoim rodzaju podróży. Praca nad słowem, rymowankami i zaśpiewami towarzyszącymi bajkom wzbogaci słownictwo dzieci i umiejętność wypowiadania się.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 - 5 lat.

Bilet rodzinny: 15 zł, karnet roczny: 165 zł, karnet na 6 warsztatów w cyklu: 80 zł

Miejsce spotkania: Pałac na Wyspie

Info i zapisy: nr tel.: 22 50 60 102 lub e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

Cykl warsztatów „Wyspa bajek” będzie się odbywał od stycznia do grudnia 2014 r., w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godz. 11:00.

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda - plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zajmuje się sztuką akcji, rzeźbą, rękodziełem, land artem, opowiadaniem bajek, kreowaniem sytuacji twórczych.

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności