Muzeum Łazienki Królewskie

27.01.2014

Klub Królewskich Przyrodników

Jeśli Twoje dziecko interesuje się światem roślin i zwierząt, to znaczy, że ma zadatki na młodego badacza przyrody. Nie zwlekaj i zapisz je do Klubu Królewskich Przyrodników w Łazienkach Królewskich.

2 lutego 2014 r. o godz. 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie odbędą się kolejne warsztaty z cyklu Klub Królewskich Przyrodników pt. „Ogród angielski a ogród francuski - architektura krajobrazu i bioróżnorodność”. Te dwa popularne założenia ogrodnicze będą pretekstem do zastanowienia się nad wpływem człowieka na różnorodność biologiczną - od pełnej kontroli przyrody, po zrównoważony rozwój i potrzebę ochrony środowiska. Dzieci wspólnie z prowadzącym warsztaty biologiem postarają się odpowiedzieć na pytania, jak to wygląda współcześnie i jak można przyczynić się do ochrony bioróżnorodności.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku.

Bilet rodzinny: 15zł; miejsce spotkania: Pałac na Wyspie.

Info i zapisy: nr tel.: 22 50 60 102 lub e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl, liczba miejsc ograniczona, zapisy do 31 stycznia 2014 r. do godz. 16:00.

Cykl warsztatów Klub Królewskich Przyrodników będzie się odbywał do grudnia 2014 r., w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, o godz. 11:00.

PROWADZĄCY: Dariusz Kucharski - absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Głównym obszarem jego zainteresowań jest biologia i ekologia bezkręgowców, głównie owadów i pajęczaków. Przybliża też innym świat tych niezwykłych organizmów m.in. jako autor artykułów popularno-naukowych i redaktor największego, polskiego portalu poświęconego egzotycznym zwierzętom - www.terrarium.pl. Jako edukator prowadził warsztaty i wykłady m.in. w Ogrodzie Botanicznym PAN, a także dla Uniwersytetu Dzieci w Warszawie. Jest częstym gościem przyrodniczych audycji radiowych, głównie „Zagadkowej Niedzieli” w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności