Muzeum Łazienki Królewskie

11.02.2014

„Na Biało” - Ferie Zimowe w Łazienkach Królewskich

Jak sprawić, żeby bez względu na pogodę ferie w stolicy były białe? W okresie od 15 lutego do 2 marca 2014 r. Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza wszystkie dzieci do zimowej krainy kreatywności. Będzie zabawnie, ciekawie i inspirująco.

WARSZTATY DLA RODZIN:

MAŁE REZYDENCJE ARTYSTYCZNE

16 lutego 2014, godz. 11:00, miejsce spotkania: Pałac na Wyspie

Podczas ferii wykorzystamy zimową scenerię Łazienek do pracy nad technikami filmowym. Poznamy specyfikę pracy na planie filmowym, wcielimy się w role aktora i reżysera, a także zaznajomimy się ze sztuką montażu. Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Koszt: 15 zł bilet rodzinny, zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

KLUB KRÓLEWSKICH PRZYRODNIKÓW

2 marca 2014, godz. 11:00, miejsce spotkania: Pałac na Wyspie

Na zajęciach „Jak działa ogród, czyli zielona przestrzeń w makroskali” przyjrzymy się procesom niezbędnym do funkcjonowania natury, zobaczymy glebę z łazienkowskich ogrodów w mikroskali i nauczymy się samodzielnej obsługi mikroskopu. Warsztaty przeznaczone dla dzieci w każdym wieku.

Koszt: 15 zł bilet rodzinny, zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

WARSZTATY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:

PAŁAC NA BIAŁO - w środku zimy zabierzemy dzieci w niezwykłą podróż do letniej rezydencji Stanisława Augusta. Podczas zajęć przyjrzymy się sekretom wnętrz Pałacu na Wyspie i Pałacu Myślewickiego, zajrzymy do prywatnych komnat króla, a także weźmiemy udział w jednym z obiadów czwartkowych.

OGRÓD NA BIAŁO - Łazienki Królewskie to nie tylko zabytkowe obiekty, ale także tętniący życiem ogród. Nawet podczas zimy! Podczas tego niezwykłego spaceru przyjrzymy się florze i faunie królewskich ogrodów.

PAŁAC I OGRÓD NA BIAŁO - niezwykłe zajęcia łączące poznawanie Pałacu na Wyspie i ogrodów łazienkowskich w zimowej scenerii. Pod koniec zajęć każdy uczestnik otrzyma biały upominek - niespodziankę.

Koszt poszczególnych zajęć: 60 zł od grupy (maks. 25 osób), zapisy: edukacja@lazienki-krolewskie.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności