Karlik

22.10.2014

Bransoleta męska - nowy element kolekcji pARTs

Męska linia pARTs powiększyła się o bransolety, do stworzenia których wykorzystano fragmenty elektroniki samochodowej. Bransolety stanowią doskonałe uzupełnienie pozostałych elementów tej kolekcji – spinek do koszuli i breloka.

Marka Karlik ART przygotowała niespodziankę dla męskiej części fanów biżuterii pARTs. Linia dedykowana mężczyznom została wzbogacona o bransolety z elementami fragmentów elektroniki modułu CEM Volvo. Łańcuchowy splot nadaje im mocnego charakteru i jednocześnie umożliwia regulację szerokości. Wśród elementów linii męskiej znajdziemy również unikatowe spinki do mankietów oraz brelok. Do stworzenia spinek wykorzystano fragmenty elektroniki modułu świateł samochodowych, zaś w breloku wtopiono w żywicę fragmenty elektroniki modułu SAS (czujnika skrętu), pomarańczową żarówkę kierunkowskazu lusterka bocznego i białą żarówkę podświetlenia przełącznika świateł. Motywem łączącym bransolety z pozostałymi elementami linii męskiej jest charakterystyczna zieleń, która podkreśla wyjątkową stylistykę kolekcji. Bransolety, podobnie jak wszystkie elementy kolekcji pARTs, to unikane rękodzieła artystyczne najwyższej jakości.

Wszystkich pasjonatów motoryzacji i miłośników biżuterii artystycznej zapraszamy do obejrzenia wystawy niezwykłej biżuterii pARTs. Kolekcja oraz galeria wielkoformatowych fotografii pARTs będzie prezentowana do 31 października br. w poznańskim Salonie Firmy Karlik na Malcie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, w soboty w godzinach 9:00 – 14:00. Wstęp wolny.

Biżuteria pARTs to debiutancka linia designerskiej marki Karlik ART. Pomysłodawczynią kolekcji jest Joanna Karlik-Knocińska, prezes poznańskiej Firmy Karlik. Kolekcję zaprojektowała i wykonała Anna Orska, której rękodzieła noszą gwiazdy światowej sławy, m.in. Sharon Stone i Andie MacDowell.

Więcej informacji o biżuterii pARTs na stronie http://www.volvocars-partner.pl/karlik-malta/NaszaOferta/Promocje/Strony/bizuteria-karlik-art.aspx oraz na Facebooku https://www.facebook.com/KarlikART

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności