Muzeum Łazienki Królewskie

02.04.2014

Klub Królewskich Przyrodników - warsztaty rodzinne w Łazienkach Królewskich

6 kwietnia o godz. 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się kolejne warsztaty z cyklu „Klub Królewskich Przyrodników”. Tym razem zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w inspirującej podróży po świecie gadów.

Podczas zajęć „Od Herkulesa do Godzilli, czyli z gadami przez dzieje” dzieci dowiedzą się, jak przez wieki postrzegano jaszczurki, węże, żółwie a nawet smoki. Uczestnicy warsztatów poznają również niezwykłe warany z Komodo, olbrzymie żółwie słoniowe i szybujące w jawajskich dżunglach jaszczury Draco.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Prowadzący: Dariusz Kucharski - absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Głównym obszarem jego zainteresowań jest biologia i ekologia bezkręgowców, głównie owadów i pajęczaków. Przybliża innym świat tych niezwykłych organizmów m.in. jako autor artykułów popularno-naukowych i redaktor największego, polskiego portalu poświęconego egzotycznym zwierzętom - www.terrarium.pl.

Informacje i zapisy: tel.: 22 50 60 102, e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Miejsce spotkania: taras przed Pałacem na Wyspie. Warsztaty są odpłatne, bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15zł. Jest możliwość wykupienia karnetu rocznego lub karnetu na sześć warsztatów.

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk

pr manager

v5group, victoria promotion

tel.: 502 782 783

e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

www.v5group.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności