Muzeum Łazienki Królewskie

14.04.2014

Pamiętniki Stanisława Augusta - edukacyjny projekt wolontariacki Łazienek Królewskich

17 kwietnia o godzinie 17:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Pamiętniki Stanisława Augusta”. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję poznać historię młodzieńczej podróży króla do Anglii.

„W kraju Shakespeare’a” to kolejne warsztaty realizowane w ramach programu Wolontariat z kulturą, nawiązujące do antologii „Pamiętniki króla Stanisława Augusta”. Podczas najbliższego spotkania zaznajomimy się z opisem młodzieńczej podróży Stanisława Augusta do Anglii, a także poznamy dzieła, które pomogły Stanisławowi w nauce języka angielskiego. Spojrzymy na teksty afiszy teatralnych i obejrzymy „Kalendarz Teatrowy” - rodzaj osiemnastowiecznej instrukcji dla publiczności.

Warsztaty prowadzi Agnieszka Martyka - wolontariuszka Ośrodka Edukacji. Miejsce spotkania - przed Pałacem na Wyspie, wstęp za okazaniem darmowej wejściówki do Muzeum.

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk

pr manager

v5group, victoria promotion

tel.: 502 782 783

e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

www.v5group.pl

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności