Muzeum Łazienki Królewskie

07.05.2014

Noc Duchów w Łazienkach Królewskich

10 maja o godzinie 20:30 Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunami na Noc Duchów, czyli rodzinny spacer z latarkami po ogrodzie łazienkowskim.

Podczas spaceru, pod opieką edukatorów, dzieci odkryją tajemnice zabytkowego ogrodu Łazienek Królewskich i jego mieszkańców. Spotkamy się przy Starej Kordegardzie i stamtąd wyruszymy na wędrówkę czterema specjalnie wyznaczonymi trasami o nazwach żywiołów. Każda ścieżka będzie oznaczona na mapie innym kolorem: ogień (czerwony), woda (niebieski), powietrze (żółty), ziemia (zielony) i będzie miała kilka przystanków - punktów charakterystycznych dla danego żywiołu. Rodzice i opiekunowie będą mogli spędzić ten czas w Starej Kordegardzie, przy filiżance herbaty i interesującej lekturze.

Spacer jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl Prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka oraz kontaktu mailowego do rodzica lub opiekuna. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Noc Duchów odbędzie się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Więcej aktualności na profilu www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności