Muzeum Łazienki Królewskie

02.07.2014

Zagraj na Scenie Otwartej w Łazienkach Królewskich

Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza wszystkich muzyków-amatorów do sobotniego koncertowania na Scenie Otwartej. To miejsce, które każdemu daje możliwość podzielenia się swoją pasją muzyczną z publicznością, pokazania umiejętności gry na instrumencie oraz współtworzenia jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych lata - Strefa Ciszy Royal Łazienki Music Festival.

Scena Otwarta jest dedykowana zarówno osobom, które muzykują amatorsko, jak również profesjonalistom, którzy chcieliby zaprezentować się festiwalowej publiczności. Instrumentaliści, orkiestry, chóry i soliści mogą przedstawić na Scenie Otwartej dowolnie wybrany program artystyczny. Zgodnie z ideą Festiwalu Strefa Ciszy, głosy i instrumenty powinny brzmieć naturalnie, bez dodatkowego nagłośnienia. Po zakończonym koncercie, każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa w Festiwalu.

Koncerty na Scenie Otwartej odbywają się w każdą festiwalową sobotę w godzinach 13:00 – 15:00 przy Starej Kordegardzie. Występ jednego wykonawcy może trwać do 20 minut. Pianiści mają do dyspozycji instrument klawiszowy.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z programem i preferowanym terminem koncertu na adres: koncert@muzykajest.pl lub zgłoszenia telefoniczne: (+48) 533 504 415.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności