Muzeum Łazienki Królewskie

10.07.2014

Festiwalowa Strefa Edukacyjna

Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza wszystkich uczestników Strefa Ciszy Royal Łazienki Music Festival do strefy edukacyjnej w Pawilonie Podchorążówki. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy poza koncertami szukają innych muzycznych wrażeń.

W strefie edukacyjnej każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi – kolorowanki z instrumentami, proste nuty, przepisy na zabawy muzyczno-ruchowe oraz instrumenty do samodzielnego wykonania w domu. Nieco starsi – gramofon z możliwością odtwarzania własnych płyt winylowych, a także programy i informacje festiwalowe. W Pawilonie Edukacyjnym można również zagrać na niezwykłym, wielkoformatowym instrumencie Bluespiper autorstwa Adama Mazurka.

Ponadto Muzeum zaprasza na pozostałe wydarzenia w strefie edukacyjnej. Wśród nich m.in. Muzyczne 9 Miesięcy, czyli ćwiczenia dla kobiet w ciąży przy dźwiękach natury; Muzyczne Książeczki, cykl warsztatów wokół nowości wydawniczych, podczas których zaprezentowane zostaną najciekawsze pozycje wydawnicze o muzyce (nie tylko) dla dzieci; Spotkania Muzyczne Na Leżakach prowadzone przez Jana Popisa; Niedzielne Warsztaty rodzinne (zbiórka przed Pałacem na Wyspie) czy warsztaty i zabawa taneczna z Janusz Prusinowski Trio, które odbędą się w Amfiteatrze.

Pawilon Edukacyjny jest otwarty w festiwalowe weekendy w godzinach otwarcia Muzeum.

Wstęp wolny.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności