Muzeum Łazienki Królewskie

09.09.2014

Jesienna odsłona cyklu "Artyści w Łazienkach"

W pierwszej połowie września do Muzeum Łazienki Królewskie powraca cykl „Artyści w Łazienkach”. Na spotkania zaprasza pomysłodawca, Czesław Czapliński - artysta, fotograf, od lat związany z Łazienkami Królewskimi.

  Spotkania w ramach cyklu „Artyści w Łazienkach” odbywają się w pięknym wnętrzu Pałacu Myślewickiego. Kameralna atmosfera tego miejsca sprzyja rozmowom z artystami, którzy opowiadają o swojej pracy, dylematach współczesnej sztuki, a także europejskim wymiarze kultury. Dotychczas Gośćmi byli m.in.: Ewa Braun, Stasys Eidrigevicius, Julia Hartwig, Janusz Głowacki, Rafał Olbiński, Małgorzata Walewska, Józef Wilkoń. Publiczność przychodząca do Łazienek na spotkania z artystami, dyskutuje o tym, co w ich twórczości jest fascynujące - ciekawi ją, jak powstają nowe projekty, nad czym obecnie pracują, co mają w planach. Nie ma pytań, które pozostają bez odpowiedzi.

 W ramach jesiennego cyklu „Artyści w Łazienkach” odbędą się spotkania:

• 11 września 2014 – Ewa WYCICHOWSKA – choreograf, pedagog, tancerka, profesor sztuk muzycznych

• 18 września 2014 – Lucjan MYRTA – sopocki mistrz bursztynnik

• 25 września 2014 – Jerzy HUCZKOWSKI – wydawca, pisarz, dziennikarz, fotograf

• 2 października 2014 – Henryk SAWKA – rysownik, satyryk

Spotkania „Artyści w Łazienkach” odbywają się w Pałacu Myślewickim o godz. 18:00. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wejściówki rozdawane w kasach Muzeum.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności