Muzeum Łazienki Królewskie

16.09.2014

Michael Jackson w Łazienkach Królewskich - wystawa fotografii Czesława Czaplińskiego

Warsztaty „Wyspa Bajek” organizowane przez Ośrodek Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie otrzymały pierwszą nagrodę w Konkursie „Słoneczniki 2014” w kategorii „Język”. Dodatkowo warsztaty „Klub Królewskich Przyrodników” zostały docenione nominacją w kategorii „Przyroda”.

  Organizowana przez portal Czasdzieci.pl gala „Słoneczniki 2014” odbyła się 13 września br. o godzinie 10:00 w warszawskim Teatrze Kamienica. Spośród dziewięciu nominowanych inicjatyw w kategorii „Język”, warsztaty „Wyspa Bajek” zostały uznane za najlepsze warsztaty edukacyjne tworzone z myślą o dzieciach i ich wszechstronnym rozwoju. W każdej z kategorii – język, logika, sztuka wizualna, muzyka, ruch oraz przyroda – przyznane zostały Statuetki Złotych Słoneczników, czyli nagrody Jury składającego się z ekspertów w dziedzinie rozwoju i wychowania dzieci oraz Nagrody Rodziców przyznane za zdobycie największej ilości głosów w otwartym plebiscycie Rodziców.

  „Wyspa Bajek” to rodzinne warsztaty skierowane do dzieci w wieku 3 – 5 lat. Zajęcia inspirują dzieci do tworzenia własnych wyjątkowych bajek oraz samodzielnego poszukiwania sposobów przełożenia rzeczywistości na język sztuki. Warsztaty odbywają się w Muzeum Łazienki Królewskie w każdą drugą niedzielę miesiąca o godzinie 11:00. Zajęcia prowadzi Anna Zajda, koordynatorem projektu jest Zofia Zaccaria.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności