Muzeum Łazienki Królewskie

07.10.2014

W poszukiwaniu magicznego kamienia - warsztaty dla dzieci w Łazienkach Królewskich

12 października o godzinie 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się kolejne warsztaty dla najmłodszych z cyklu Wyspa Bajek. Tym razem zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej wyprawy po magiczny kamień natchnienia.

Podczas najbliższego spotkania, razem z nieprzeciętną księżniczką o imieniu Muzella i szalonym księciem Inspiro, przeżyjemy całą serię bajkowych przygód. Jednym z zadań będzie rozszyfrowanie tajemniczych znaków zapisanych na powierzchni białego kamienia. Słowa, które uda się dzieciom odczytać zostaną wykorzystane do stworzenia magicznej księgi bajek.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 - 5 lat. Prowadzi je Anna Zajda - plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym, miłośniczka sztuki akcji, rzeźby, rękodzieła, land artu i opowiadania bajek. Cykl warsztatów Wyspa Bajek odbywa się przez cały rok, w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 11:00. Informacje i zapisy: tel.: 22 50 60 183, e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Zajęcia są odpłatne, bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł.

Cykl warsztatów Wyspa Bajek zdobył główną nagrodę plebiscytu Słoneczniki 2014 za najlepszą inicjatywę dla dzieci w Warszawie, w kategorii „Język”. Więcej informacji o warsztatach na stronie www.lazienki-królewskie.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności