Muzeum Łazienki Królewskie

09.10.2014

Joga i medytacja w Łazienkach Królewskich

W każdą sobotę października w godzinach 10:00 - 11:45, Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na ćwiczenia z jogi oraz medytacje. Goście Muzeum, pod okiem doświadczonego instruktora, zrelaksują umysł i ciało a także poprawią kondycję.

Łazienki Królewskie to miejsce, w którym można zaczerpnąć zdrowia i energii każdego dnia. Miłośnicy sportu i czynnego relaksu mogą spacerować po zabytkowym Ogrodzie oraz skorzystać z pięciokilometrowej trasy biegowej im. Janusza Kusocińskiego. W październiku zapraszamy naszych Gości na zajęcia z jogi i medytacji, które poprowadzi Joanna Sienicka, doświadczony instruktor z Fundacji Art of Living.

Program zajęć jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. Składa się z delikatnych ćwiczeń fizycznych regenerujących i odmładzających ciało - asan, ćwiczeń oddechowych usuwających toksyny z organizmu – paranayam oraz z medytacji przynoszącej zauważalny spokój w umyśle, wzrost sił witalnych, radość i entuzjazm.

Zajęcia odbywają się w Podchorążówce (wejście od ul. Szwoleżerów) w Sali Wielkiej od godziny 10.00. do 11.45. Zainteresowanych jedynie medytacją prosimy o przybycie punktualnie o godzinie 11.10. Prosimy o zabranie ze sobą maty lub koca. Wejście do Sali Wielkiej znajduje się w środkowej części budynku, obok pomnika Ignacego Paderewskiego.

Wstęp wolny.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności