Muzeum Łazienki Królewskie

13.10.2014

Październikowa odsłona cyklu Artyści w Łazienkach

W październiku Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na niezwykłe spotkania z cyklu Artyści w Łazienkach. Niepowtarzalna atmosfera Pałacu Myślewickiego sprzyja rozmowom o sztuce i życiu – to tu właśnie odbywają się spotkania ze znakomitymi artystami, którzy opowiadają o swojej pracy, dylematach współczesnej sztuki, a także europejskim wymiarze kultury.

Pomysłodawcą i gospodarzem cyklu Artyści w Łazienkach jest Czesław Czapliński – wybitny fotograf, artysta, od lat związany z Łazienkami Królewskimi. Jego Gośćmi dotychczas byli m.in.: Ewa Braun, Michał Batory, Julia Hartwig, Jan Kuraciński, Janusz Głowacki, Rafał Olbiński, Małgorzata Walewska. Rozmowy w kameralnych wnętrzach Pałacu Myślewickiego toczą się wokół ich twórczości i planów, ale także dotyczą ich doświadczeń i przeżyć. Nie ma pytań, które pozostają bez odpowiedzi.

W październiku odbędą się spotkania:

• 16 października 2014 – dr Ewa BOBROWSKA – historyk sztuki z Paryża

• 23 października 2014 – Andrzej OKIŃCZYC – artysta malarz, portrecista, rzeźbiarz

• 30 października 2014 – Alicja KAPUŚCIŃSKA– żona Ryszarda Kapuścińskiego

Spotkania „Artyści w Łazienkach” odbywają się w Pałacu Myślewickim o godz. 18:00. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Wejściówki należy pobrać w kasach Muzeum.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności