Muzeum Łazienki Królewskie

13.11.2014

Osiemnastowieczny design? Warsztaty rodzinne w Łazienkach Królewskich

16 listopada o godzinie 11:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu Małe Rezydencje Artystyczne. Dzieci, wykorzystując idee orgiami i inspirując się ikonografią Łazienek Królewskich, stworzą swój pierwszy designerski przedmiot.

Najbliższe warsztaty z cyklu Małe Rezydencje Artystyczne będą doskonałą okazją, aby dowiedzieć się czym jest ten tajemniczy design. Dzieci wspólnie z prowadzącą Andżelą wyczarują z papieru przeróżne przedmioty, które tematyką będą nawiązywały do rzemiosła artystycznego XVIII wieku. Punktem wyjścia będzie kwadratowa kartka papieru, a dzieła, które z niej powstaną będą efektem kreatywności i twórczej współpracy całej rodziny!

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat. Prowadząca: Angela: designerka, znawczyni sztuki orgiami, pasjonuje ją tworzenie inspirujących kolaży i nadawanie przedmiotom drugiego życia. Informacje i zapisy: e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Miejsce spotkania: taras przed Pałacem na Wyspie. Bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15zł.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie Zapraszamy również do lektury bloga Ośrodka Edukacji http://edukacjamuzealna.blogspot.com/

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności