Muzeum Łazienki Królewskie

07.01.2015

Tropical Winter - architektoniczne warsztaty rodzinne w Łazienkach Królewskich

11 i 18 stycznia 2015 roku Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na warsztaty architektoniczne z nowego cyklu Tropical Winter. Podczas najbliższych spotkań, dzieci będą miały okazję wspólnie zaprojektować Motylarnię - budowlę nawiązującą do Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Czy marzyliście kiedyś o zabawie w tropikalnym ogrodzie pełnym fig, pomarańczy, śpiewających ptaków i egzotycznych motyli? Od stycznia spróbujemy wcielić się w rolę nadwornych architektów, którzy decydując o kształcie, kolorze i rozmiarze poszczególnych elementów będą tworzyć własną, fantastyczną przestrzeń. Dzięki warsztatom dzieci nauczą się współpracy, a także rozwiną wyobraźnię przestrzenną oraz poznają materię i reguły rządzące architekturą. Na zakończenie cyklu, projekty uczestników ozdobią nowo otwartą przestrzeń Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Cykl warsztatów Tropical Winter przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz 6-10 lat. Zajęcia będą odbywać się od stycznia do maja 2015 roku, w każdą drugą (3-5 lat) i trzecią (6-10 lat) niedzielę miesiąca o godzinie 11:00 w Starej Kordegardzie. Informacje i zapisy pod adresem mailowym: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł, karnet na 5 warsztatów kosztuje 70 zł. Miejsce spotkania – taras przed Pałacem na Wyspie.

Cykl jest realizowany przy wsparciu architektów z Towarzystwa w Przestrzeni. Prowadzący: Ewa Szylberg, Katarzyna Pedrycz, Paweł Pedrycz (Towarzystwo w Przestrzeni).

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie Zapraszamy również do lektury bloga Ośrodka Edukacji http://edukacjamuzealna.blogspot.com/

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk

PR Manager

v5group, victoria promotion

tel.: 502 782 783

e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności