Muzeum Łazienki Królewskie

22.01.2015

III Konkurs fotograficzny „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”

Wszystkich miłośników Łazienek Królewskich i fotografowania zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu fotograficznego „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”. Na zwycięzców czekają nagrody, a wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w Galerii Plenerowej w 2016 roku.

W styczniu rozpoczynamy trzecią edycję całorocznego konkursu fotograficznego organizowanego przez Łazienki Królewskie i światowej sławy fotografa – Czesława Czaplińskiego. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów – wszystkich tych, którzy pragną odkrywać wyjątkowe miejsca w Łazienkach Królewskich i uwieczniać ich niepowtarzalną atmosferę. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.lazienki-krolewskie.pl w zakładce „Konkurs fotograficzny”, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz opublikować swoje fotografie. Zalogowani uczestnicy mogą również głosować na zdjęcia innych osób, biorących udział w konkursie. Po ogłoszeniu wyników, nagrodzone prace zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie. Laureaci wezmą również udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych pod okiem Mistrza – Czesława Czaplińskiego. Konkurs trwa do 15 listopada 2015 roku.

Szczegółowy regulamin znajduje się w module konkursowym na stronie: www.lazienki-krolewskie.pl. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć wyróżnionych w I i II edycji konkursu: http://www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/Laureaci-I-edycji.htmlhttp://www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/Laureaci-II-edycji.html

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk

PR Manager

v5group, victoria promotion

tel.: 502 782 783

e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

 

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności