Muzeum Łazienki Królewskie

18.03.2015

Wiosenna odsłona III Konkursu Fotograficznego w Łazienkach Królewskich

Wraz z nadejściem wiosny, zapraszamy do udziału w kolejnym etapie III Konkursu fotograficznego „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”. Na autorów najpiękniejszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody - prezentacja prac na wystawie w Galerii Plenerowej Muzeum i profesjonalny kurs fotografii pod okiem mistrza Czesława Czaplińskiego.

Oczekując cieplejszych dni, zapraszamy wszystkich miłośników fotografii do odkrywania i uwieczniania wiosennego oblicza ogrodów i obiektów Łazienek Królewskich. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.lazienki-krolewskie.pl w zakładce „Konkurs fotograficzny”, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz opublikować swoje fotografie. Zalogowani uczestnicy mogą również głosować na zdjęcia innych osób, biorących udział w konkursie. Konkurs trwa do 15 listopada 2015 roku, do udziału zapraszamy zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Szczegółowy regulamin znajduje się w module konkursowym na stronie: www.lazienki-krolewskie.pl. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć wyróżnionych w I i II edycji konkursu: http://www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/Laureaci-I-edycji.html oraz http://www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/Laureaci-II-edycji.html

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności