Muzeum Łazienki Królewskie

10.04.2015

Poezja i muzyka w Łazienkach Królewskich

12 i 19 kwietnia o godzinie 12:00 tradycyjnie zapraszamy na spotkania z poezją w zabytkowych wnętrzach Pałacu na Wyspie. Podczas kwietniowych Salonów Poezji znakomici artyści zaprezentują twórczość Bertolda Brechta. W niedzielne południa zapraszamy również na Salony Muzyczne - kameralne wnętrza Pałacu Myślewickiego będą rozbrzmiewać muzyką w wykonaniu wybitnych młodych muzyków.

W kwietniu Salony Poezji poświęcone będą twórczości niemieckiego pisarza, dramaturga, teoretyka teatru, inscenizatora i poety- Bertolda Brechta. Jego utwory 12 kwietnia zaprezentuje Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, zaś 19 kwietnia usłyszymy poezję w wykonaniu Magdaleny Schejbal i Bartłomieja Nowosielskiego. Cykl Salony Poezji organizowany jest przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie i Stowarzyszenie K40. Bilety w cenie 5 złotych można nabyć w kasach Muzeum. Istnieje możliwość wykupienia karnetów w cenie 20 złotych - normalny oraz 10 złotych - ulgowy, obejmujących miesięczny cykl tematyczny.

W Łazienkach Królewskich pielęgnujemy tradycję kameralnych koncertów muzyki klasycznej. W każdą kwietniową niedzielę o godzinie 12:00 wnętrza Pałacu Myślewickiego wypełnią się różnorodną muzyką w wykonaniu absolwentów i najlepszych studentów warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach Muzeum.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności