Muzeum Łazienki Królewskie

20.07.2015

Filozofia w praktyce w Łazienkach Królewskich

21 lipca o godzinie 19:00 w Starej Kordegardzie odbędą się kolejne warsztaty z cyklu „Perpiatos – filozofia w praktyce”. Podczas najbliższego spotkania podejmiemy próbę myślenia obrazami i dźwiękami oraz pogłębimy umiejętność poszerzonej percepcji sztuki i jej kontekstów.

Warsztaty „Peripatos. Filozofia w praktyce” to próba wsłuchania się w to, co filozofowie z różnych epok i miejsc mówią nam o sytuacjach, z którymi mamy do czynienia na co dzień. To właśnie filozofia ukształtowała pojęcia, dzięki którym rozumiemy świat i samych siebie oraz idee i wartości leżące u podstaw naszego społeczeństwa i kultury. Podczas najbliższych warsztatów będziemy pracować nad sprawnością poszerzonej percepcji sztuki i jej kontekstów. Cykl warsztatów jest realizowany przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Prowadzący: Marcin Rychter, Karolina Rychter.

Warsztaty „Peripatos – filozofia w praktyce” odbywają się w każdy trzeci wtorek miesiąca o godzinie 19:00 w Starej Kordegardzie. Informacje i zapisy pod adresem mailowym: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Bilet kosztuje 10 zł, karnet na sześć warsztatów – 50 zł. Istnieje możliwość rezerwacji dodatkowego spotkania w języku polskim lub angielskim dla grup zorganizowanych (min. 10 osób).

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl, na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie Zapraszamy również do lektury bloga Ośrodka Edukacji http://blog.lazienki-krolewskie.pl/

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności