Muzeum Łazienki Królewskie

09.09.2015

Wieczorne iluminacje w Ogrodzie Chińskim do końca września

Tegoroczny Festiwal Światła był jednym z najważniejszych wydarzeń lata na kulturalnej mapie Warszawy. Od 2 sierpnia Łazienki Królewskie odwiedziło blisko 100 tysięcy gości z całego świata.

Ze względu na niemalejącą liczbę osób, spacerujących wieczorami po łazienkowskich ogrodach, wieczorne iluminacje w Ogrodzie Chińskim zostały przedłużone. Będzie je można oglądać codziennie od zmierzchu do godziny 23:00 aż do 30 września.

  Festiwal Światła, podczas którego można było poznać tradycyjną muzykę chińską, podziwiać nocne iluminacje i jubileuszowe pokazy „Z mroku” Leszka Mądzika zostaje przedłużony do 30 września. Wszystkich gości zapraszamy do korzystania z ostatnich ciepłych wieczorów mijającego lata, w nastrojowej atmosferze rozświetlonego blaskiem lampionów Ogrodu Chińskiego.

Więcej informacji o Ogrodzie Chińskim i Festiwalu Światła na stronie http://www.lazienki- krolewskie.pl i na Facebooku pod adresem:https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Muzeum Łazienki Królewskie organizuje Festiwal Światła (wcześniej Festiwal Lampionów) od 2012 r. To część międzynarodowego projektu „Ogrody Światła”, którego celem jest promocja wyjątkowych ogrodów historycznych i muzeów z całego świata. Współpracuje przy nim pięć rezydencji - poza Muzeum Łazienki Królewskie są to Park Księcia Pücklera w Bad Muskau (Niemcy), Zamek w Lunéville (Francja), Muzeum Carskie Sioło w Sankt Petersburgu (Rosja) oraz Rezydencja Księcia Gonga w Pekinie (Chiny).

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk

PR Manager

v5group, victoria promotion

tel.: 502 782 783;

e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności