Muzeum Łazienki Królewskie

16.10.2015

Nowy sezon Salonów Muzycznych w Pałacu na Wyspie

W najbliższą niedzielę, 18 października o godzinie 12:00 w Sali Balowej Pałacu na Wyspie odbędzie się recital fortepianowy z cyklu Salony Muzyczne. Wystąpi Kamil Borkowski, student Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie pod kierunkiem prof. Piotra Palecznego, wybitnego pianisty i jurora trwającego obecnie XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Po koncercie zapraszamy wszystkich słuchaczy do zwiedzania odnowionych wnętrz Pałacu na Wyspie.

Wraz z nadejściem jesieni do Łazienek Królewskich powraca cykl koncertów Salony Muzyczne. Recitale w wykonaniu utalentowanych młodych muzyków będą odbywać się co tydzień w niedziele do końca maja w Sali Balowej w Pałacu na Wyspie. W repertuarze najbliższego koncertu znajdą się Preludium i fuga a-moll J. S. Bacha, Etiuda op. 25 nr 11 F. Chopina, Etiuda na fortepian op. 12 nr 8 A. Skriabina, Dwie etiudy na fortepian W. Lutosławskiego oraz II i III sonata fortepianowa S. Prokofiewa.

Bilety na koncert do nabycia w kasach Muzeum w cenie 10 zł. Bilet wstępu na koncert jednocześnie upoważnia do zwiedzenia Pałacu na Wyspie. Muzeum Łazienki Królewskie przygotowało również niespodziankę dla słuchaczy niedzielnego koncertu – co piąty słuchacz otrzyma wybraną publikację Łazienek Królewskich.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności