Muzeum Łazienki Królewskie

02.12.2015

Magia Świąt w Starej Oranżerii – Łazienki Królewskie zapraszają na warsztaty rodzinne

Pachnące cytrusami warsztaty dla dzieci i ich rodziców to propozycja Łazienek Królewskich na twórcze spędzenie Mikołajek. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w pięknych wnętrzach Starej Oranżerii Łazienek Królewskich odbędą się zajęcia, podczas których dzieci wraz z rodzicami będą wspólnie tworzyć pachnące, świąteczne dekoracje z egzotycznych owoców.

Kiedy za oknem pada śnieg, a mróz maluje na szybie niezwykłe wzory, dobrze jest zamknąć oczy i poczuć, jak dom wypełnia się zapachem goździków, cynamonu i pomarańczy. Wszystkich, którzy już teraz chcą poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na wyjątkowe warsztaty rodzinne w pięknych wnętrzach odnowionej Galerii Rzeźby w Starej Oranżerii Łazienek Królewskich. Z materiałów, które dostarczy natura, stworzymy jedyne w swoim rodzaju, aromatyczne ozdoby choinkowe. Spotkanie zakończy się specjalnie przygotowaną na tę okazję, bożonarodzeniową opowieścią.

Najbliższe, mikołajkowe warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 3 – 10 lat. Poprowadzi je Anna Zajda, plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, miłośniczka sztuki, która pokaże i nauczy jak przygotować ozdoby świąteczne z cytrusów. Informacje i zapisy: tel.: 22 50 60 183, e-mail: edukacja@lazienki-krolewskie.pl. Warsztaty są odpłatne, bilet kosztuje 15 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk PR Manager,v5group, victoria promotion tel.: 502 782 783 e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności