Muzeum Łazienki Królewskie

03.12.2015

Łazienki Królewskie znów oczarują świąteczną iluminacją

Już w najbliższą sobotę po zmroku Łazienki Królewskie rozbłysną świąteczno-noworocznym blaskiem. Imponująco rozświetlone bramy Muzeum wskażą drogę ku nastrojowo rozświetlonej Alei Chińskiej, na której zwiedzający spotkają świetliste postaci. Atrakcją dla najmłodszych będzie pięknie udekorowana choinka, rozświetlająca taras przed Pałacem na Wyspie.

Mecenasem iluminacji jest PGE Polska Grupa Energetyczna. Ubiegłoroczna iluminacja Łazienek Królewskich wzbudziła zachwyt mieszkańców Warszawy i turystów z całego świata. W tym roku łazienkowskie ogrody będą rozświetlone świątecznym blaskiem od 5 grudnia do końca lutego 2016 roku. Cieszymy się, że iluminacja świąteczna, która w zeszłym roku przyciągnęła tysiące osób, znów zagości w Łazienkach Królewskich. Nastrojowy spacer po rozświetlonych Łazienkach Królewskich to doskonała propozycja na zimowe wieczory zarówno dla dzieci jak i dorosłych – podkreśla Katarzyna Obuchowicz-Skopiec z Łazienek Królewskich. Iluminacja świetlna i stylowe dekoracje podkreślą wyjątkowy charakter i historię tego miejsca. Trasa świątecznego spaceru będzie wiodła od bramy znajdującej się przy ul. Agrykola, wzdłuż Alei Chińskiej, do bramy przy ulicy Gagarina. Na Alei Chińskiej zwiedzającym będą towarzyszyły imponujących rozmiarów, świetliste postaci dworzan w strojach z epoki. Na rodziny z dziećmi czeka szczególna atrakcja – taras Pałacu na Wyspie ozdobi żywa choinka, ozdobiona światłem i bombkami.

Mecenasem iluminacji świątecznej w Łazienkach Królewskich jest PGE Polska Grupa Energetyczna, która aktywnie włącza się w sponsoring ważnych i wartościowych wydarzeń kulturalnych.

Iluminacje świąteczne w Łazienkach Królewskich będzie można podziwiać do końca lutego 2016 roku. W tym okresie łazienkowskie ogrody będą otwarte dla zwiedzających aż do godziny 22:00. Wstęp wolny.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk, PR Manager v5group, victoria promotion tel.: 502 782 783, e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności