Muzeum Łazienki Królewskie

04.02.2016

Specjalna oferta Salonów Muzycznych na luty. Łazienki Królewskie zapraszają na koncerty w Pałacu na Wyspie

W lutym Łazienki Królewskie obniżają ceny biletów wstępu na Salony Muzyczne. Tylko w tym miesiącu będzie można posłuchać muzyki klasycznej za jedyne 5 zł. W najbliższą niedzielę, o godz. 12 w Pałacu na Wyspie będzie można posłuchać duetu Duo Temperamento oraz Andrzeja Karałowa.

Salony Muzyczne na stałe wpisały się w program kulturalny Łazienek Królewskich. W ramach cyklu koncertów można posłuchać przede wszystkim najzdolniejszych, młodych artystów z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Koncerty odbywają się regularnie w każdą niedzielę miesiąca. Duet Duo Temperamento na scenie występuje od 2013 roku. Tworzą go Agnieszka Korpyta – absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz chilijski pianista Javier Malebran. Na najbliższym koncercie będzie można usłyszeć w ich wykonaniu utwory takich artystów jak: Piotr Czajkowski, Wolfgang Amadeusz Mozart czy Francis Poulenc.

Andrzej Karałow jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych, między innymi: Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Miłosza Magina w Paryżu (I nagroda), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego „Konzerteum” w Atenach (II nagroda), czy Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Szymanowski in Memoriam” w Warszawie (III nagroda). W najbliższą niedzielę zaprezentuje on utwory Bacha, Chopina i Brahms’a.

Kontakt dla mediów:

Ewa Kozłowska-Szymczyk

PR Manager

v5group, victoria promotion

tel.: 502 782 783

e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności