Muzeum Łazienki Królewskie

09.03.2016

Plejada gwiazd na Salonach Poezji w Łazienkach Królewskich

Marcowe „Salony Poezji” poświęcone są twórczości francuskiego dramaturga i wybitnego przedstawiciela klasycyzmu Jean’a Baptiste’a Racine’a. Interpretacje jego najsłynniejszych utworów będzie można usłyszeć w wykonaniu znanych polskich aktorów - Magdaleny Boczarskiej, Doroty Segdy, Ewy Telegi i Mateusza Banasiuka. Najbliższe spotkanie już w niedzielę, 13 marca, o godzinie 12:00 w Teatrze Królewskim w Starej Oranżerii.

„Salony Poezji” to cykl spotkań w Teatrze Królewskim, podczas których znani aktorzy czytają dzieła polskiej i światowej literatury. 13 marca będzie można usłyszeć „Berenikę” Jean’a Baptiste’a Racine’a w interpretacji Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka, zaś 20 marca interpretację „Fedry” przedstawi Dorota Segda i Ewa Telega. Aktorom będzie towarzyszył śpiew z akompaniamentem fortepianu.

Cykl „Salony Poezji” organizowany jest przez Muzeum Łazienki Królewskie i Stowarzyszenie K40. Wstęp na „Salony Poezji” jest płatny. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w kasach Łazienek Królewskich.

Więcej informacji o cyklu „Salony Poezji” na profilu https://www.facebook.com/muzeum.lazienki.Krolewskie/oraz na stronie www.lazienki-krolewskie.pl

Kontakt dla mediów:Ewa Kozłowska-Szymczyk PR Manager v5group, victoria promotion tel.: 502 782 783, e-mail: ewa.kozlowska-szymczyk@v5group.pl

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności