Muzeum Łazienki Królewskie

05.11.2012

"Ikony Łazienek" - warsztaty artystyczne dla młodzieży i dorosłych

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza do udziału w wyjątkowych warsztatach edukacyjnych towarzyszących wystawie „Bacciarelli i inni. Królewska kolekcja obrazów Stanisława Augusta”. Warsztaty odbędą się 10 listopada 2012 r.

Jak interpretować obrazy? Po czym poznać styl malarza? Czym jest ikonografia? Jak mechanizmy wypracowane przez wieki wykorzystywane są we współczesnej rzeczywistości, kulturze i mediach? Na te i inne pytania odpowiedzą przedstawiciele Ośrodka Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie podczas warsztatów artystycznych dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia dedykowane są wszystkim tym, którzy pragną pogłębić swoją wrażliwość i poznać fascynujący świat malarstwa. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 listopada 2012 roku o godz. 14.00 w Pałacu na Wyspie.

Warsztaty poprowadzi Maria Stelmaszyk - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od trzech lat prowadzi autorskie warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Z pasją uczestniczy w procesie rozbudzania wrażliwości, zachęca do oglądania rzeczywistości w sposób niekonwencjonalny, opierając się na systemie skojarzeń myślowych. We własnej twórczości zajmuje się malarstwem i grafiką, w tym unikatową techniką drzeworytu japońskiego.

Rezerwacja miejsca oraz zapisy prowadzone są drogą e-mailową: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

Przez cały listopad 2012 r. wstęp do Muzeum Łazienki Królewskie jest bezpłatny.

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności