Muzeum Łazienki Królewskie

15.11.2012

Weekendowe zwiedzanie Pałacu na Wyspie z edukatorem!

W związku z ogromnym zainteresowaniem programem „Nowoczesny Patriotyzm”, już od najbliższego weekendu, pracownicy Ośrodka Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprezentują w ramach cyklu „Nowoczesna Kolekcja” Pałac na Wyspie jeszcze większej liczbie gości Muzeum. W każdą sobotę i niedzielę, w godz.: 9:15 – 17:15 grupy indywidualne oprowadzane będą co godzinę.

W pierwszej połowie listopada 2012 r. już ponad 21 tys. osób odwiedziło Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Imponująca frekwencja zwiedzających związana jest z listopadowym programem czterech Muzeów – Rezydencji Królewskich „Nowoczesny Patriotyzm”. Przez cały listopad b.r. wstęp do Muzeum Łazienki Królewskie, Zamku Królewskiego w Warszawie, Muzeum Pałac w Wilanowie oraz Zamku Królewskiego na Wawelu jest bezpłatny. Muzeum Łazienki Królewskie chcąc jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie programem, wprowadziło weekendowe zwiedzanie Pałacu na Wyspie pod przewodnictwem edukatorów Ośrodka Edukacji. Dla zwiedzających to wspaniała okazja do poznania historii serca Letniej Rezydencji Stanisława Augusta oraz dziejów królewskiej kolekcji malarstwa.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wejściówki dostępne w Kasie Muzeum. Zwiedzanie Pałacu na Wyspie odbywać się  będzie co godzinę w ok. 25 osobowych grupach.

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie przygotował specjalny konkurs dla uczestników weekendowego zwiedzania Pałacu na Wyspie. Nagrodą w konkursie jest katalog „Rembrandt i inni. Królewska kolekcja malarstwa Stanisława Augusta.”

Szczegóły konkursu na oficjalnym fan page Ośrodka Edukacji od piątku, 16 listopada 2012 roku pod linkiem: www.facebook.com/OEM.LAZIENKI

Od 9 listopada 2012 r. wydłużone również zostały godziny otwarcia Muzeum. Obiekty czynne są codziennie, w godz. 9:00 – 18:00, zaś zabytkowy Ogród od świtu do godz. 19:00.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności