Muzeum Łazienki Królewskie

06.12.2012

Podróż wokół rozrywek XVIII wieku!

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na pełne przygód warsztaty rodzinne Grand Tour! Podczas najbliższego spotkania najmłodsi poznają historię oraz narodowe tradycje poprzez gry i zabawy popularne ponad 200 lat temu.

Już w najbliższą niedzielę, 9 grudnia o godzinie 11.00 w Ermitażu, dzieci dowiedzą się w co bawiono się w XVIII wieku. Będą miały wspaniałą okazję do poznania takich gier jak: rumel-pikieta czy Trou Madame. Poznają również najciekawsze zabawy z najodleglejszych zakątków świata. Na koniec spotkania, wspólnie zastanowią się jak będą mogły wyglądać gry i zabawy w przyszłości.

Wstęp na warsztaty: 15 zł (rodzice – wstęp wolny).      
Czas trwania warsztatu: 2h        
Rezerwacja miejsca drogą e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

W podróż wokół rozrywek XVIII wieku najmłodszych i ich rodziców zabiorą:

  • Anna Walczak - absolwentka Studium Plastycznego Collage (specjalizacja kreacja przestrzeni) i Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunkach pedagogika (specjalizacja animacja społeczno – kulturowa) oraz pedagogika specjalna. W centrum jej zainteresowań od wielu lat jest rozwój twórczości dzieci i młodzieży. Jest autorką scenariuszy i trenerką warsztatów z zakresu rozwoju kreatywności dziecka, wolontariatu, tworzenia projektów społecznych i edukacji międzykulturowej. Od 7 lat realizuje się jako koordynator projektów społecznych i edukacyjnych, animator, wychowawca, lider młodzieżowych grup wolontariackich. Współautorka projektów międzynarodowych o charakterze społecznym m.in. warsztatów międzykulturowych dla dzieci i młodzieży (w Polsce i Chorwacji) i warsztatów twórczych dla osób niepełnosprawnych (w Chorwacji).
  • Monika Prus–Głaszczka - absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunkach pedagogika (specjalizacja animacja społeczno – kulturowa) oraz pedagogika specjalna. Od 8 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą m.in. jako animator, wychowawca, kierownik kolonii i obozów letnich. Tworzy scenariusze dla nauczycieli o tematyce międzykulturowej i realizuje je podczas zajęć z przedszkolakami. Aktualnie pracuje w Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej w programie Szkoła Ucząca Się (SUS), gdzie koordynuje Studia Podyplomowe Liderów Oświaty dla dyrektorów szkół. Ponadto rozwija swoje umiejętności trenerskie w Szkole Trenerów Organizacji Pozarządowych (STOP). Interesuje się life coachingiem, rozwojem osobowości i talentów u dzieci i młodzieży.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności