10.10.2019

Drugi etap F!RST DEAL! Grecosa

Grecos zaczął drugi etap promocji F!RST DEAL! 2020. Touroperator proponuje bogaty pakiet korzyści, w tym nadal najniższą na rynku 5-procentową zaliczkę i gwarancję najniższej ceny. W pierwszym etapie promocji największym zainteresowaniem cieszyły się wakacje na Zakynthos.

Bardzo dobrze przyjęta przez klientów i agentów Grecosa niska zaliczka została utrzymana na poziomie pięciu procent. By zarezerwować przyszłoroczne wakacje za 6 tysięcy złotych wystarczy wpłata zaledwie 300 zł. Kolejnym z atrakcyjnych elementów oferty jest Elastyczna Rezerwacja. Pakiet w cenie 39 zł umożliwia trzy bezkosztowe zmiany rezerwacji i daje ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu. To wyjątkowo korzystny pakiet, który w bezpieczny i korzystny dla klienta sposób umożliwia planowanie wakacji z dużym wyprzedzeniem. Specjalista od wielkich greckich wakacji nadal gwarantuje najniższą cenę na rynku. Przy dopłacie 20 zł od osoby gwarancja obowiązuje również wobec cen Grecosa w ofercie Last Second.

Touroperator oferuje również gwarancję niezmienności ceny za 15 zł/os. W promocji F!RST DEAL! wciąż obowiązują jednorazowa bezkosztowa zmiana rezerwacji i 2-procentowa zniżka dla stałych klientów. Największa część dotychczasowej sprzedaży sezonu 2020 to wakacje na Zakynthos. Szczególnie szybko wypełniają się hotele Caretta. Drugi etap promocji F!RST DEAL! trwa do 30 października 2019. Szczegóły promocji: grecos.pl/first-deal.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności