12.02.2018

Grecos z tytułem Touroperator Roku 2017

3. miejsce dla Grecosa w głównym Konkursie Touroperator Roku 2017 to utrzymanie pozycji na podium obok innych liderów polskiej turystyki – Itaki i Rainbowa.

-Od 2012 jesteśmy w pierwszej trójce tego konkursu, co jest kolejnym dowodem na to, że stawiając na wielkie greckie wakacje podjęliśmy dobrą decyzję – komentuje Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa – Grecja jest dla Polaków najbardziej popularnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów. Tylko w zeszłym roku zabraliśmy tam 180 tys. turystów. Dla Grecosa to wyróżnienie jest szczególnie ważne. Głosy w konkursie oddają przecież agenci turystyczni oceniając jakość współpracy z Touroperatorem – podkreśla Śmigielski – Zależy nam na budowaniu świetnej relacji z siecią sprzedaży, chcemy aby była ona oparta na zaufaniu i rozwijana w oparciu o nowoczesne narzędzia.

Konkurs Touroperator Roku organizuje Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej. W siódmej edycji Touroperatorem Turystyki Egzotycznej został Logos Travel, a Touroperatorem Turystyki Autokarowej – BP Oskar. Obie firmy główne siedziby, podobnie jak Grecos, mają w Poznaniu.

Wszystkie pięć wyróżnionych firm otrzymało również Złotą Odznaką ITRP za „wniesienie nowych trendów w rozwój polskiej turystyki wyjazdowej”.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności